NanoAB Extreme Pure 250ml

Bezchlórová chemie odstraňující bakterie, viry a plísně

NanoAB Extreme Pure obsahuje druh nově vyvinutého víceúčelového kationtového polymeru, který je určen ke kompletnímu ošetření vodních zdrojů. Přípravek je naprosto šetrný k životnímu prostředí. Jedná se o vysoce efektivní baktericid, virucid, fungicid. Neobsahuje alkohol, chlor, aldehydy, fenoly, toxické látky. Základním principem úspěchu tohoto přípravku je to, že cíleně upravuje složení vody a tím ošetřuje i vnitřek rozvodů vody. Po odtečení do odpadní nádrže nebo při spláchnutí do nádrže na fekálie, působí i tam, případně pomáhá v činnosti dalším prostředkům pro likvidaci. Nepoškozuje silikonové části rozvodů vody. Úspěšně je používán ve zdravotnictví, v textilním a potravinářském průmyslu, v oblasti úpravy a hygienického zabezpečení vod. NanoAB Extreme Pure je nehořlavý, nekorozivní přípravek, nahrazující běžné dezinfekční produkty na bázi chloru. NanoAB Extreme Pure vaši vodu udrží až 10 dnů bez kontaminace bakteriemi, viry a plísněmi v závislosti na okolním prostředí. 

Použití: NanoAB Extreme Pure je, po naředění dle návodu, vhodný pro každodenní ošetření vodních zdrojů - nádrží, zásobníků, cisteren, septiků.

Způsob aplikace: Naředěný přípravek NanoAB Extreme Pure nalijte do zásobníku vody a nechte působit min. 30 minut. Účinky: baktericidní do 30 min., fungicidní do 30 min., protikvasinkové do 10 min. 

Ředění: Kapalina se ředí v poměru 5ml - 10ml přípravku na 100l vody.

Bezchlórová chemie odstraňující bakterie, viry a plísně. Objem balení 250ml.

Kód zboží: EXB6025040
EAN: 8594184990612
Kategorie: E-shop / Ostatní
Výrobce: ExtremeSolution s.r.o.
Dostupnost zboží: Skladem
Cena bez DPH: 299
Zaplatíte: 362
Počet kusů