Interiér

Na chvilku se zastavte a zkuste si představit začátek a konec sezóny bez drhnutí, leštění, zoufalého boje proti plísním, flekům, rzi a vodnímu kameni, či jiným nepříjemnostem. Nikde žádné otisky prstů, fleky po jídle a tekutinách. V koupelně chybí obvykle všudypřítomná plíseň, rez a vodní kámen už nejsou nezbytným doplňkem toalety, ani sprchy. Sedačky jsou beze skvrn, nikde ani stopa po červeném víně, které na ní vylil rozjařený soused při nedávném večírku. Poslední nevolnost vaší ratolesti je taky jen matnou vzpomínkou, která zůstala beze stopy. Podlaha a nábytek nejsou omatlané od všetečných dětských prstíků, ani od vlhkého čenichu vašeho zvířecího mazlíčka. Při vstupu z venku vás nepraští přes nos zatuchlina, ani jiné neidentifikovatelné pachy, naopak je cítit příjemná svěží vůně.

Váš bydlík na začátku i konci sezóny opticky vypadá uvnitř stále jako nový. Jeho životnost je prodloužená o řadu let. To a ještě mnohem víc může být skutečností, pokud se rozhodnete využít ošetření vašeho bydlíku našimi nanoprodukty.

Veškeré povrchy bydlíku po aplikaci nanoproduktů získají, dle typu použitého přípravku, tyto vlastnosti:

  • sterilní prostředí s antibakteriální odolností (nejen všechny povrchy, ale i klimatizační jednotky)
  • dlouhodobou ochranu proti otiskům prstů na nerezovém a kovovém povrchu
  • hydrofobní (vodu odpuzující) ochranu nejen dřevěných a textilních povrchů
  • ošetřený povrch je plně transparentní, bez projevů tzv. mastného filmu
  • ochranu proti znečištění (nečistoty nepřilnou k povrchu a jednoduše se smyjí) s využitím samočistícího efektu pro textilní, nerezové, kovové, lakované a skleněné povrchy
  • dlouhodobou ochranu všech povrchů proti plísním, řasám a mechům, ptačímu trusu a hmyzu
  • zásadní úsporu času a finančních prostředků na údržbu a čištění díky samočistícímu efektu
  • odstranění problémů se rzí a vodním kamenem
  • prodloužení životnosti jednotlivých materiálů - výrazné prodloužení intervalu pravidelné obnovy a údržby (např. u nátěrů)

Nanopřípravky vytváří na povrchu transparentní ultratenkou vrstvu, která zanechává povrch prodyšný a flexibilní. Nanesené částice jsou UV stabilní s odolností teplot od -30˚C do 450˚C, bez zápachu a zdraví škodlivých látek, biologicky odbouratelné a šetrné k životnímu prostředí.

Abychom mohli zaručit veškeré jmenované vlastnosti, je před aplikací naprosto zásadní ošetřované povrchy důkladně vyčistit a odmastit. Kompletní vyčištění bydlíku je nedílnou součástí aplikace, kterou provedou důkladně proškolení zaměstnanci naší firmy pomocí profesionálních strojů za použití našich nanočističů.