Exteriér

Dokážete si představit začátek a konec sezóny bez drhnutí, leštění, odstraňování nečistot, řas, plísní, mechů, rzi a vodního kamene, či jiných nepříjemností? Barevné fleky po ptačím trusu už na vašem miláčkovi nebudou vytvářet prapodivné abstraktní obrazce. Místo, kde se loni vosy pokusily vytvořit nové hnízdo, už nebude hyzdit šedý rozplizlý flek. Neumělý pokus kolemjdoucího vandala a jeho spreje setřete během chvilky jen hadrem a vodou. A ta prapodivná slizká řasa, která se nezvaná každý rok rozpíná po celém povrchu dříve lesklého krasavce, ta, jejíž likvidací jste každý rok trávil spoustu hodin a s výsledkem nikdy nebyl úplně spokojený, zmizí po lehkém ostříkání vodou.

Představte si, jak váš bydlík na začátku i konci sezóny vypadá stále jako nový. Jeho životnost je prodloužená o řadu let. A teď přestaňte snít, protože tohle všechno a ještě mnohem víc může být skutečností, pokud se rozhodnete využít ošetření vašeho bydlíku našimi nanoprodukty.

Veškeré povrchy bydlíku po aplikaci nanoproduktů získají, dle typu použitého přípravku, tyto vlastnosti:

  • hydrofobní (vodu odpuzující) ochranu nejen dřevěných a textilních povrchů
  • ošetřený povrch je plně transparentní, bez projevů tzv. mastného filmu
  • ochranu proti znečištění (nečistoty nepřilnou k povrchu a jednoduše se smyjí) s využitím samočistícího efektu pro kovové, lakované, skleněné, textilní a nerezové povrchy
  • dlouhodobou ochranu všech povrchů proti plísním, řasám a mechům, ptačímu trusu a hmyzu, graffiti 
  • dlouhodobou ochranu proti otiskům prstů na nerezovém a kovovém povrchu
  • sterilní prostředí s antibakteriální odolností (nejen všechny povrchy, ale i klimatizační jednotky)
  • zásadní úsporu času a finančních prostředků na údržbu a čištění díky samočistícímu efektu
  • odstranění problémů se rzí a vodním kamenem
  • prodloužení životnosti jednotlivých materiálů - výrazné prodloužení intervalu pravidelné obnovy a údržby (např. u nátěrů)

Nanopřípravky vytváří na povrchu transparentní ultratenkou vrstvu, která zanechává povrch prodyšný a flexibilní. Nanesené částice jsou UV stabilní s odolností teplot od -30˚C do 450˚C, bez zápachu a zdraví škodlivých látek, biologicky odbouratelné a šetrné k životnímu prostředí.

Abychom mohli zaručit veškeré jmenované vlastnosti, je před aplikací naprosto zásadní ošetřované povrchy důkladně vyčistit a odmastit. Kompletní vyčištění bydlíku je nedílnou součástí aplikace, kterou provedou důkladně proškolení zaměstnanci naší firmy pomocí profesionálních strojů za použití našich nanočističů.